Kalkulačka povinného ručení Spočítejte si v jednoduché kalkulačce, kolik ušetříte na pojištění - povinné ručení porovnání. Online sjednání smlouvy.

Nyní nově autobusová autodoprava

Autobusová autodoprava

  • výlety a zájezdy
  • smluvní cena a termíny na dotaz

Buďte s námi na Facebooku

ať Vám neuniknou žádné zajímavé informace

Veškeré ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH!

© JS WebDesign, 2008, Bc. Jan Štemberk - tvorba www stránek, letáků, pohledů, vizitek a loga.


Optimalizováno pro prohlížeče Internet Explorer 6, Mozilla Firefox, Opera a Apple Safari. Doporučujeme rozlišení monitoru 1280x1024px.


Autoškola Paták vyučuje kurzy k získání řidičských oprávnění v provozovnách: Autoškola Dobříš, Autoškola Krásná Hora nad Vltavou, Autoškola Příbram a Autoškola Sedlčany. Usnadněte si získání řidičského oprávnění výběrem naší autoškoly. Rozhodnutí pro Autoškolu Paták se Vám vyplatí!

Valid CSS! Valid HTML 4.0 TransitionalZkuste navštívit také tyto užitečné internetové stránky - DIP Service - chiptuning - zvýšení výkonu motoru Vašeho prvního automobilu, Pneuservis Pech nabízí nejlevnější pneu na prodej a servis pneumatik. Další prodejci nabízí pro čerstvé řidiče autofólie levně a PNEUMATIKY 24online.cz | Pneumatiky prodej, levné pneu. V prvních kilometrech Vašich cest Vám mohou být užitečné zdravotnické materiály pro neodkladnou první pomoc, například krční límec XCollar. Dětská kola jsou příležitostí pro první řidičské zkušenosti, když už dítě opustí dřevěné hračky a přihlásí se do cyklistického klubu. Pak navštíví autoškolu, koupí své první motorové vozidlo a pomalu může stavět rodinný dům na klíč. Podporujeme také firmy z našeho regionu: VIKLAN® - software pro průmysl, romantická večeře na rozhledně, levné ubytování Orlická přehrada, kosmetika Příbram. Pneumatiky, značkové oblečení, hrnce na Penelope můžete výhodně nakoupit díky kvalitnímu vyhledávání firem na webu Firmy.cz. SEO webu sledují SEO nástroje.cz